to top site
emiter smart ems

Zaufanie zbudowane na zaangażowaniu

          OBROTU ZA 2022 R.

461MLN PLN

DOSTARCZONE FALOWNIKI

317MW

   DOSTARCZONE MODUŁY

165MW

POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA

6000m2

CAŁY DOM W TWOICH RĘKACH!

Emiter to firma produkująca okablowanie strukturalne miedziane i światłowodowe do różnego rodzaju sieci, m.in. teleinformatycznych, telefonicznych czy do transmisji audio i video. Oferujemy też elementy i narzędzia niezbędne do bezpiecznej instalacji dla wykonawców.

Jesteśmy dystrybutorem światowej klasy marek z branży fotowoltaiki i smart home. W naszym asortymencie znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne dla fotowoltaiki takich firm jak Solplanet, Huawei, JASolar, WattPower czy NeoSys. Dla Smart Home dystrybuujemy marki Grenton, Teletask i Divus.

Z naszych rozwiązań można stworzyć zarówno mikroinstalacje fotowoltaiczne, jak i większe połączenia stosowane m.in. w elektrowniach i dużych przedsiębiorstwach. W przypadku tworzenia systemów smart home zapewniamy kompleksową pomoc – w analizie, projekcie, wycenie, instalacji, konfiguracji, programowaniu i konserwacji.

Wierzymy, że inteligentny dom oparty na czystej energii słonecznej to bliska przyszłość każdego gospodarstwa domowego. Dzięki takim rozwiązaniom zyskujesz nie tylko wygodę, ale również ogromne oszczędności, a przy tym dbasz o środowisko.

Jak rozpocząć współpracę?

nowy klient emiternet

Rejestracja

Wypełnij formularz rejestracyjny znajdujący się na platformie B2B.


prosta weryfikacja emiternet

Weryfikacja

Po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą opiekun handlowy w celu przeprowadzenia weryfikacji oraz przyznania dostępu do platformy zakupowej.


proste składanie zamówienia emiternet

Zamówienie

Zaloguj się na swoje konto, aby wygenerować ofertę, sprawdzić aktualne ceny oraz skorzystać z promocji.